תיק עבודות

אנו רוצים לספר לכם מעט על לקוחותינו, היות והם הדבר החשוב לנו ביותר.

Http://www.RimonSchool.co.il/Digital – מכללת רימון – מגמת רימון דיגיטל. עבור בית הספר המוביל בישראל בתחום המוסיקה, אנו מנהלים את יחסי הציבור האינטרנטיים  למגמת המוסיקה האלקטרונית. רימון דיגיטל, הנחשבת למגמת המוסיקה האלקטרונית המובילה בישראל יחד עם זו של BPM, היא פרויקט חדש שנטלנו על עצמנו. לרימון דיגיטל אנו מפיצים דיוור אלקטרוני לאלפי מוסיקאים הנמצאים אצלנו ברשת, ואוגרים עבורה לידים ממקומות שונים ברשת!

 

Http://www.Limudim4U.co.il – פורטל הגשמה / לימודים4יו  – פורטל הגשמה הוא אחד האתרים החזקים שלנו, ואלו שאנו גאים בהם ביותר. הסיבה לכך היא איננה עסקית גרידא. פורטל הגשמה הוא האתר היחיד בישראל שמלווה אתהסטודנטים עד הגשמת מטרתם. הפורטל, המתחרה באחד התחומים הקשים ביותר לקידום ברשת, מייצר כמות מכובדת של לידים.  בין השאר, הוא נמצא  במקום ה-1 בביטוי "סדנאות", מקום 4 בביטוי "לימודי מחשבים" ונמצא בצמרת החיפושים במגוון ביטויים נוספים!

 

DANHIRSH & Co – Http://www.DNHIsrael.co.il– משרד עורכי הדין של אודי דנהירש, משרד עורכי דין תל אביב המתמחה במקרקעין, הוא הפרויקט הגדול החדש שחברת Just in Time  נטלה על עצמה. עבור משרד עורכי דין זה, בנינו אתר חדש, עיצבנו אותו מאפס, והתחלנו לקדם אותו. אנו, ביחד עם אודי, בטוחים שהדרך להצלחה פרוסה בפנינו!

 

Http://www.TiltanCollege.co.il – תילתן- המכללה לרפואה משלימה. מכללת תילתן, היא אחת המכללות המפורסמות בישראל בתחום הרפואה המשלימה והאלטרנטיבית. למכללה זו שני סניפים – הוותיק בתל אביב, והחדש יותר שוכן בחיפה. עבור מכללת תילתן בנינו 2 אתרים, אותם עיצבנו, פיתחנו והגינו מאפס.  כרגע, המכללה נמצאת במקומות הראשונים בכל הקשור בלימודי דיקור סיני, עיסויים וביטויים נוספים בתחום! המכללה מייצרת כמות גדולה ומכובדת של לידים, בתחום נישתי וביחסי המרה גבוהים.

 

 

Http://www.Wmotors.co.il –  אוטוטריידר, חברת הייבוא האישי מהגדולות בישראל, בניהולו של גדי חליבה! Wmotors  הינה פרויקט שאנו נוטלים על עצמנו במידה מסוימת של אתגר. למרות היותה של אוטוטריידר אחת מחברות האישי המצליחות בישראל, הנוכחות האינטרנטית שלה מעולם לא היוותה נתח משמעותי ברווחים. לכן, יחד עם גדי המנכ"ל, בנינו אתר לונגטייל מדהים והתחלנו לקדם! לאחר זמן לא רב של קידום, אתר  הבית של Wmotors נמצא באחד משני הדפים הראשונים של גוגל בביטוי "יבוא אישי", "יבוא אישי רכב", ובמקום הראשון בביטוי "יבוא רכב מגרמניה"!

 

Http://www.1Click.co.il – קליק הוא אחד מאתרי הלימודים המובילים בישראל, וגולשים בו למעלה מ-2000 אנשים ביום. את האתר אנו מקדמים בכמות עצומה של ביטויים שונים, בשוק הכי תחרותי ברשת!בין השאר, 1קליק נמצא במקום השני בביטויים "מכללת אריאל", "גבעת וושינגטון", "היי קיו" ועוד מגוון ביטויים סופר תחרותיים. כיום האתר מקבל אלפי לידים של לימודים בחודש!

 

Http://www.Cuponim.co.il – את אתר הקופונים אנו מקדמים כבר מס' חודשים, והצלחנו להביא אותו למקום 1 בכמות גדולה ביותר של ביטויים. בין השאר, אתר הקופונים נמצא במקום 1 בביטויים: קופונים למסעדות, קופונים לספא, ונמצא במקום השני בביטוי "קופונים". מלבד זאת, צילמנו עבור קופונים כמות מכובדת ביותר של סרטונים, אותם אנו מקדמים ביוטיוב ובגוגל כאחד. סרטון של קופונים נמצא בעמוד הראשון בביטוי: קופונים לאטרקציות באילת, קופונים לאטרקציות בצפון, ועוד מגוון ביטויים שונים.

 

Http://www.BPM-Music.com – את הקשר עם מכללת BPM אנו שמחים לקיים כבר 7 שנים. אנו מקדמים את המכללה, והפכנו את אתר הבית שלה לאחד האתרים הכי פופולאריים ברשת הישראלית בתחום המוסיקה, וללא ספק לאתר המצליח ביותר של מכללה מוזיקלית. BPM נמצאת במקום הראשון בביטויי מפתח כגון "לימודי מוסיקה" ו-"לימודי סאונד", ועוד אינספור ביטויים נוספים. כמו כן, צילמנו עבור המכללה סרטוני וידאו שונים. בעקבות העבודה המסורה עם BPM, המכללה מקבלת מדי חודש מאות לידים מתלמידים מתעניינים.

 

Http://www.Zakyanut.co.il – פורטל הזכיינות, הוא אחד האתרים המובילים בישראל בתחום העסקים למכירה, והוא האתר המוביל בתחום רכישת הזכיינויות. הקשר עם פורטל הזכיינות של ישראל חשוב לנו ובא לנו בהפתעה, כאשר לאור ההצלחה בעל הפורטל ביקש שנבנה לו 3 פורטלים נוספים! והרי הם לפניכם: http://www.Zakyanum-Mazon.co.il,  http://www.Zakyanum-Ofna.co.il, http://www.Zakyanum-Mutagim.co.il, . בחודש יולי 2012, לאחר מס' חודשי קידום, פורטל הזכיינות של ישראל השיג 150 לידים, הכמות הגדולה ביותר של לידים מאנשים המתעניינים ברכישת עסקים!

 

Http://www.Music-Center.co.il – מיוזיק סנטר, רשת כלי נגינה שסניף הבית שלה נמצא בראשון לציון, היא גם כן לקוח ותיק במיוחד שלנו. עבור אתר החברה אנו מנהלים את הקידום באופן מסור ושוטף, והצלחנו להביא אותה למקום הראשון בביטויים מנצחים כגון: "גיטרות", "כלי נגינה", וכד'. החנות נהנית מדי חודש ממאות לקוחות מתעניינים בעקבות עבודת הקידום המסורה. מעבר לכך, הפקנו עבור החנות כמות גדולה ומכובדת של סרטונים יפים ואיכותיים.

 

 

Http://www.Zerey-Dafna.co.i – זרי דפנה היא חנות פרחים הממוקמת בקניון גבעת שמואל. החנות, שהתמחותה העיקרית היא זרי כלה, היא פרויקט שלקחנו על עצמנו ואנו שמחים עליו במיוחד. זרי דפנה ממוקמת במקום השני בביטוי "זרי כלה", והיא צפויה להתקדם עוד בעתיד! תוכלו לראות סרטוני וידאו שהפקנו עבור החנות היוקרתית, בדף זה.

 

 

Http://www.WPrint.co.il – עולם הדפוס הוא לקוח שלנו מס' חודשים, והוא בית דפוס נוסף ברשימת בתי הדפוס שלנו. עולם הדפוס, המייחס לעצמו גישה חדשנית של יופי ואופי כאחד, הוא בית דפוס הממוקם בחלק הדרומי של תל אביב. בבעלות החברה שני אתרים: אתר תדמיתי לחברה, ואתר ייעודי להדפסת פליירים. אתר הפליירים ממוקם בביטוי "פליירים" התחרותי במקומות הראשונים, והאתר התדמיתי נמצא כעת במקום 1-3 בביטוי "בית דפוס תל אביב"!

 

 

Http://www.BenAkrish.co.il – בן אקריש הוא מפעיל קריוקי, המעניק את השירות בכל אזור המרכז. עבור בן אנחנו מבצעים קידום מסיבי, ובונים אתר חדש – כולל עיצוב לוגו, באנרים, ועיצוב אתר כולל. כאשר קיבלנו את הטיפול בבן, הוא כמעט ולא קיבל פניות. כיום, האתר של בן נמצא במקום 1 בביטוי "קריוקי לאירועים", "מפעיל קריוקי", וגם נמצא במקומות הראשונים בביטוי הראשי – "קריוקי". שירות נוסף שאנו מעניקים לבן הוא צילום סרטוני וידאו!

 

Http://www.Duplex.co.il – דופלקס הוא אולם אירועים יוקרתי במיוחד בהרצליה פיתוח, השוכן על שפת הים התיכון אל מול מלון דניאל המפורסם. את שיתוף הפעולה עם צוות הדופלקס אנחנו מנהלים כבר שנים, וכעת החליט הצוות לבנות אתר לדופלקס ולקדמו בגוגל. עבודת העיצוב והקידום כולה הוטלה על חברת Just In Time, וכיום אתר דופלקס מניב 5-10 לידים ביום!

 

Http://www.JJ-Cosmetics.co.il – המכללה לקוסמטיקה של ג'וליה ג'ייקובסון, היא פרויקט שלם שלקחנו על עצמנו לפני למעלה משנה ואנחנו מבצעים אותו נאמנה. עבור ג'וליה, צילמנו למעלה מ-10 סרטונים איכותיים, בנוסף לתמונות סטילס המשמשות אותה ליחסי ציבור ובאתר. האתר של ג'וליה, שנבנה בחוכמה כאתר לונג טייל גדול, הוא אחד האתרים המובילים בתחום. כיום האתר נמצא במקום ה-1 בביטוי "לימודי קוסמטיקה" ו-"קורס קוסמטיקה"  ומניב כמות גדולה של לידים איכותיים!

 

Http://www.Minhal-Tech.co.il – המנהל הטכני היא מכללה המלמדת כמות גדולה של מקצועות טכניים כגון מנעולנות, טכנאות סלולר, Mcitp, טכנאות מחשבים וכד'. עבור המנהל הטכני אנו בנינו 2 אתרים שכיום מקודמים מאד בגוגל, ומספקים עבורם למעלה מ-100 לידים איכותיים בחודש! הקידום של המנהל הטכני הינו מקיף, בשוק תחרותי.

 

ג'נראל ציוד –   Feeler.co.il ,G-E.co.il, Clark.co.il. חברת ג'נראל ציוד היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום הציוד הכבד והשינוע. באופן ספציפי, התמחותה עיקרית של החברה היא בייבוא מלגזותמהיצרניות הגדולות בעולם ומכירתן בכל רחבי הארץ עבור חברת ג'נראל עיצבנו ופיתחנו אתרים המכוונים ספציפית למותגים המובילים של החברה, ואנו מקדמים אותה בגוגל בשוק השינוע!

 

חברת הלימוזינות הטקסית-  Royal Limo and Town Car  הזמינה מחברתנו מס' סרטונים לצורך קידום ושיווקיות אינטרנטית. עבור החברה צילמנו סרטונים איכותיים ביותר, באמצעות שיתוף פעולה עם ספקי שירות מארה"ב לצורך הפקת סרטונים איכותיים ככל האפשר!

דילוג לתוכן